ХАРЬКОВ

“Тартак”: “Наші концерти для спортсменів, які кіно для допомоги на фронті”

0

“Тартак”: “Наші концерти для спортсменів, які кіно для допомоги на фронті”

Украине нужно пробиваться в мировое сообщество, считает лидер группы “Тартак” Сашко Положинский. Спорт – это один из способов поднять украинский рейтинг. Недавно к спорту присоединилась музыка. Как музыкой помочь спортсменам и как музыкой и спортом сделать известной Украину, рассуждал после концерта в Харькове Сашко Положинский.

Сашко Положинский: “Тартак” почався з Харкова. Ми тут в 1997-му році перемогли на фестивалі “Червона рута”, тому для нас місто особливе, і нажаль нечасто доводиться виступати тим більше з такою великою аудиторією. На наш попередній концерт в Харкові люди просто не потрапили, то що клуб, у якому ми виступали не зміг вмістити всіх бажаючих.

-А що правда, що у вас якісь ніжні стосунки зі спортом?

Сашко Положинский, лидер группы «Тартак»: Нормально відношусь до спорту, за наших завжди вболіваю. Буду за всіх переживати, хто поїде на Олімпіаду. Справа ж не в стосунках зі спортом, правильно? Справа ж в іншому. В тому, що Україні – ще молода держава і нам для того, щоб завойовувати собі якийсь рейтинг у світі, потрібно використати всі можливості. Одна з цих можливостей – найбільш доступних за даних економічних і політичних умов – це спорт. Ну, тепер додалась щей музика, звідкісь впала і скоро займе своє місце. Наших спортсменів знають всюди. Наш боксер стал першим білим боксером, який у найважчий категорії став олімпійським призером, його брат - наш інший боксер - став першим професіональним боксером, який у суперважкій категорії став Чемпіоном світу. Наші пловці, бігуни, стрибуни постійно перемагають і показують, що українці ще на щось здатні. Але цього мало маємо приводити по максимуму золотих медалей, і тут уже стає підтримки людей, які ці золоті медалі будуть нам привозити. Я переконаний, що вони будуть справжніми, незалежно від того, яким спортом він займається, на підсвідомому, на енергетичному рівні завжди відчуває підтримку. І чим більше тієї підтримки є справді, коли людина не просто з пляшкою пива сидить біля телевізора: каже – ну що там в нас показують щось чи нє, а справді переживає, передає йому якісь енергетичні посили, то тоді сума цих всіх енергетичних посилів, вони домагають спортсменам перемагати, не тільки їх фізичні данні. І от власне участь “Тартака”.... ну навіть якщо ми примусимо 10 чоловік підтримати спортсменів, це буде вже по-справжньому допомога. А я сподіваюсь, що ми примусимо кілька мільйонів. Це кіно, яке привозять в тил, щоб тим краще домогти фронту.

Информация по темам: кастинг, шоу, комик

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:12

На проспекте Независимости и Клочковском спуске - ремонт

16:21

В госпитале умер военнослужащий

15:23

Из Харькова в Киев назначили дополнительный поезд

15:19

Неизвестные сожгли автомобиль Volkswagen

14:29

В госпиталь для военных в Харькове доставили раненых бойцов (ФОТО)

Архив

kharkov.comments.ua

block2

kharkov.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus