Чемпіонат України з гандболу: харків'яни здобули перемогу

Харківські команди завоювали «золото» і «срібло»

З 30 липня по 3 серпня в Херсонській області відбувся чемпіонат України з пляжного гандболу. Про це повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації.

Відзначається, що у змаганні взяли участь юнаки та дівчата 2008-2009 років народження. Так, харківські команди завоювали "золото" і "срібло".

Золотими медалями відзначилися дівчата з КДЮСШ №3. У фінальному матчі вони з рахунком 2:0 перемогли суперниць з ДЮКФП-5 міста Херсона.

Крім того, дві харків'янки стали кращими за підсумками чемпіонату. Дарина Гондель визнана кращим захисником, а Тетяна Москаленко - кращим бомбардиром.

Юнаки, вихованці харківської КДЮСШ-1, зайняли на чемпіонаті України друге місце. Вони успішно дійшли до фіналу, але у вирішальному матчі поступилися 0: 2 команді КДЮСШ з Чорноморську.

Нагадаємо, в неділю, 2 серпня в Харкові відбулися змагання з триатлону "Iron Way".