Харків'янин став чемпіоном України з метання диска

Харків'янин метнув двокілограмовий диск на 55,66 метрів

У Мукачевому Закарпатської області проходив чемпіонат України з метання диска. Про це розповіли у відділі комунікацій Харківської облдержадміністрації.

Чемпіоном України серед чоловіків на зимових змаганнях з легкої атлетики у метанні диска став харків'янин Микита Нестеренко. Харків'янин метнув диск вагою 2кг на дистанцію в 55.66 м. Результат суперника з Сумської області Івана Повляшко, який посів друге місце, харківський спортсмен побив на 4.02 м.

Ще три нагороди чемпіонату вибороли юніори – спортсмени до 20 років. Срібним призером у метанні диска став Владислав Кукса (45.07 м), а бронзову медаль в цьому виді метань завоював Віталій Опанасенко (44.00 м). У метанні списа серед юніорів Андрій Петренко з результатом 57.08 м посів третє місце.

Цей чемпіонат України для дорослих і молоді був відбірковим на Кубок Європи з метань, який з 21 по 23 березня відбудеться в Португалії.

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що в Харкові футбольна команда "Шахтар" зіграє з командою з Німеччини.