«Цей проєкт є унікальним» – у Харкові відкрили новий центр

Олег Синєгубов взяв участь у відкритті Центру розвитку громадянського суспільства

У Центрі, що відкрився в Харкові, вимушено переміщені особи отримуватимуть допомогу в адаптації до нових умов життя, а також нові навички та вміння. Із залученням кваліфікованих тренерів проходитимуть заняття з мінної небезпеки, тактичної медицини, психологічної допомоги, а також курси української та англійської мов. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

"Весь час нашого спротиву повномасштабному російському вторгненню жителі Харківщини демонструють високий рівень самоорганізації та здатність вирішувати складні комплексні задачі. Сьогодні ми відкриваємо Центр розвитку громадянського суспільства. Цей проект є унікальним для Харківщини. Ще одним важливим напрямком роботи Центру є співпраця з благодійними неурядовими організаціям", – розповів Олег Синєгубов.

Також у Центрі передбачені освітні заходи для всіх охочих, хто має бажання посилити ефективність у напрямку гуманітарної діяльності.

"Центр працює на вулиці Клочківській, 93 кожного дня з 09:00 ранку і до тої години, коли закінчиться останній тренінг. Ми працюємо для людей, які мають бажання допомагати ближнім. Усі без виключення заходи проходитимуть на безоплатній основі для всіх охочих", – розповів голова Координаційного гуманітарного центру при ХОВА Євген Коляда.

У майбутньому в регіоні планується створення мережі аналогічних Центрів допомоги ВПО.

"Продовжуємо підтримувати волонтерів регіону та разом працювати на перемогу. За підтримки начальника ХОВА Олега Синєгубова і міжнародних партнерів спільно з Координаційним гуманітарним центром плануємо відкривати ще як мінімум сім таких Центрів розвитку громадянського суспільства в Харківській області", – зазначив директор Департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Проблема паркування у Харкові: коли можуть евакуювати автомобіль

Паркування у дворах багатоквартирних будинків стало великою проблемою для водіїв та комунальників Харкова.

Безпекова ситуація у Харкові все ще не налагодилася – час від часу місто та мирні мешканці піддаються ворожим обстрілам з боку російського Бєлгорода. Проте багато людей з початку повномасштабного вторгнення повернулося у Харків, також у місті знайшли свій дім багато вимушених переселенців. У лютому 2023 мер Харкова Ігор Терехов повідомляв, що у місті проживає близько 1 млн 100 тисяч людей, а значить, що стає більше і автівок, які ніде паркувати.

Комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів" постійно повідомляє про випадки неправильного паркування автомобілів на прибудинкових територіях, а саме поблизу сміттєвих контейнерів, що заважає вивозу побутових відходів та проїзду комунальної техніки.

Журналіст сайту "Коментарі. Харків" звернулася до експертів за коментарями: як діяти у такій ситуації водіям та комунальникам, а також – як можливо вирішити цю проблему?

Читайте также