Куди піти у Харкові: найцікавіші події цих вихідних

Зібрали найцікавіші заходи, які відбудуться у Харкові цими вихідними, з 5 по 6 серпня

Повномасштабна війна в Україні триває, проте, треба жити, любити й боротися - не дивлячись ні на що. "Коментарі" зібрали найцікавіші події, які відбудуться на цих вихідних у Харкові. Через війну подій у місті не так багато, але є концерти, виставки, шоу. Обирайте на власний смак та не сидіть вдома, але не ігноруйте повітряні тривоги та бережіть себе.

Куди піти в Харкові на вихідних 5 та 6 серпня:


Виставка живопису Анастасії Худякової "Багатозначність"

Ця виставка - це погляд на реалізацію життєвого шляху та вплив долі на наше існування. В композиціях художниці знаки виступають не просто як орієнтири на дорозі, але як метафора нашого постійного пошуку та вибору шляхів. Кожен знак на полотні символізує окрему життєву ситуацію, розгалуження або ризик, з якими ми можемо зіткнутися в своєму житті. Вони нагадують нам про необхідність робити рішення та направляти своє життя в вірному напрямку. Частина експозиції є художньою реакцією на війну, усвідомленням нової реальності, з якою зіткнулися українці, а також переосмисленням образів та символів, які виникли у цей непростий час. "Багатозначність" надає можливість глядачам переглянути свої власні життєві шляхи, зрозуміти їх унікальність та важливість, а також знайти інспірацію для подальшого розвитку та самовдосконалення. Виставка пропонує глибоку рефлексію про сутність нашого існування та допомагає відкрити нові перспективи для розуміння себе і світу навколо нас.

Коли: 5 серпня 11:00

Де: Мистецтво Слобожанщини, площа Свободи, 5, Держпром, 9 під'їзд, 1 поверх (вхід з боку Скверу Незалежності)

Вартість: безкоштовно

Подробиці за посиланням 


Фотовиставка "Трійко"

Учасники виставки висвітлюють події, що відбуваються в країні не тільки в українських, а й в закордонних медіа. Учасники: Іван Самойлов, Петро Чекаль, Яків Ляшенко. Куратори: Веро Юзепчук та Магран Тата.

Коли: кожен день до 11 серпня, о 17:00

Де: на подвір'ї "Кава Медіа", вул. Пушкінська, 63

Вартість: безкоштовно

Подробиці за посиланням 


Концерт Robert Lighthouse

Роберт Лайтхауз (Robert Lighthouse) - людина-оркестр родом зі Швеції, проживає у США. Його музична кар'єра триває понад сорок років, вісім з яких він провів у паломництві знаковими місцями Дельти Міссісіпі, де народжувався блюз. Протягом тривалого творчого шляху, Роберт брав участь у найпрестижніших блюзових фестивалях світу, та зіграв з багатьма відомими музикантами, серед яких Robert Cray, Taj Mahal, Mick Fleetfood, David Lindley, John Hammond. В його унікальному стилі вловлюється вплив Muddy Waters, Dr. Ross, Elmore James, John Lee Hooker та Jimi Hendrix. Роберт настільки точно передає атмосферу часів зародження й розквіту блюзу,що його музика набуває гіпнотичних і трансцендентних відтінків.

Коли: 5 серпня, о 18:00

Де: Art-Area ДК, вул. Чернишевська, 13

Вартість: 300 грн

Квитки за посиланням


Поетична вистава "Сповідь харківського волонтера"

Вистава харківського актора та волонтера Антона Жилякова. В основу вистави полягли вірші сучасних українських поєтів Сергія Жадана, Тетяни Власової, Катерини Бабкіної та інших літераторів, які сьогодні формують український культурний простір, а також власні волонтерські історії, пережиті під час війни. Вистава має арт-терапевтичний ефект.

Коли: 6 серпня, о 19:00

Де: Арт-простір "79 Кут", вул. Пушкінська, 79/1

Вартість: 300 грн

Квитки за посиланням 


Швидкі побачення 25+

Організатори роблять дійсно американський формат – 10-12 побачень за 1 вечір, майже як у фільмі "Метод Хітча", "Доктор Хаус" та іншим. Приходять хлопці та дівчата на вечірку, щоб познайомитись один з одним, знайти свою половинку, нових друзів або весело провести час. Усі сідають за столи по 2 людини (хлопець та дівчина). На знайомство у кожної пари є 5-7 хвилин.

Потім дівчина залишається сидіти на місці, а хлопець переходить до наступного за номером столу. Дівчата сидять за столиками, чоловіки пересідають за сигналом ведучого заходу. У кожного учасника є своя анкета, у якій він відмічає особу протилежної статі, який (яка) йому сподобалась (сподобався). 

Коли: 6 серпня, о 16:00

Де: FakeRabbit, вул. Сумська, 35Б

Вартість: 590 грн

Квитки за посиланням


Шоу "Єдина Планета" у дельфінарії 

Денне шоу в дельфінарій - це можливість незвично провести час і отримати величезну кількість позитивних емоцій для кожного члена сім'ї. Спілкування з дивовижними дельфінами заспокійливо впливає на людину та дає відчуття гармонії. Під час денної вистави перед глядачами виступають морський котик Боб, морський лев Алонсо, чорноморські дельфіни-афаліни Віта, Геша, Злата і Луна, а також білі кити Пломбір і Снєжка. 

Коли: 5 та 6 серпня, о 12:00

Де: дельфінарій "NEMO"

Вартість: 300 грн

Придбати білети можна за посиланням


Парк Динозаврів 

Це унікальна локація з динозаврами у Харкові, де відвідувачам представлено 40 інтерактивних експонатів у натуральну величину. Динозаври рухливі, вони крутять головами та хвостами. Також вони видають різні звуки, характерні для свого виду. Лише у парку динозаврів у Харкові можна побачити найбільшого брахіозавра в Україні. Висота цього гіганта становить 15 метрів, а довжина – 26 метрів. 

Коли: 5 та 6 серпня, о 10:00

Де: Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького, біля футбольних полів, вул. Сумська, 81

Вартість: дорослий 150 гривень, діти до 3 років - безкоштовно, від 3 до 12 років - 100 гривень.

Подробиці та придбати квиток можна за посиланням 


Дитяче свято у ТРЦ "Французький бульвар"

На вас чекають запальні танці, ігри, конкурси, аніматори та купа солодких подарунків. Організатори свята обіцяють, що буде весело та цікаво. Приходьте усією сім'єю. 

Де: ТРЦ "Французький бульвар", 2 поверх, вул. Академіка Павлова, 44Б 

Коли: 5 та 6 серпня, о 16:00  

Вартість: безкоштовно. 

Подробиці за посиланням Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися