Серед захисників, яких Україна повернула додому – 8 жителів Харківщини

Військовослужбовці, які потрапили у полон до росіян, повернулися в Україну

Серед 207 військовослужбовців, яких сьогодні було звільнено з полону російських окупантів, – вісім жителів Харківської області. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформують "Коментарі. Харків".

Звільнено з полону три мешканця Харківського району, двоє жителів Харкова, два жителя Чугуївського району, а також один боєць із міста Ізюм. Це чинні військовослужбовці, які проходять службу в лавах ЗСУ, Нацгвардії та прикордонної служби.

"Титанічна та результативна робота Президента Володимира Зеленського, команди Офісу Президента, Східного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та всіх, завдяки кому наші громадяни вдома!

Віримо, що кожен український захисник повернеться з полону живим і неушкодженим. Якнайскоріше зустрінеться з рідними і близькими. Держава й надалі докладатиме всіх зусиль", – зазначив очільник області.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Російська армія використала чорні дрони для ударів по Харкову (ФОТО)

Щонайменше четверо людей постраждали під час атаки дронами на місто Харків. Уламки російських безпілотників "Герань-2" слідчі збирають на місцях влучань. Про це повідомив начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов, інформують "Коментарі. Харків".

Він опублікував фото уламків беспілотників, які російська армія запустила по Харкову. Видно, що вони мають чорне фарбування, на відміну від колишніх білих, які росія застосовувала раніше.

Ще у листопаді речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що щоб ускладнити роботу української протиповітряної оборони, росія почала застосовувати ударні дрони Shahed чорного кольору.

Для чого це робиться – читайте та дивіться за посиланням.

Мер Харкова хоче створити конкуренцію забудовникам та ріелторам в місті

Міський голова Ігор Терехов зустрівся з експертами Житлової ініціативи для Східної Європи, що реалізується під патронатом Європейської економічної комісії ООН.

Під час переговорів обговорювалися деталі розробки Концепції муніципального житла для міста. Проєкт реалізовуватиметься за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Як зазначив мер, внаслідок обстрілів понад 150 тис. городян втратили житло, тому сьогодні є потреба не лише у відновленні пошкоджених будинків, а й у будівництві житла. За його словами, це сприятиме поверненню харків'ян до міста.

Яку ініціативу запропонував мер Терехов – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися