У Харкові пройде Міжнародний фестиваль Kharkiv Music Fest: Бетховен

Із 28 березня по 10 квітня в Харкові пройде музичний фестиваль, присвячений творчості Людвіга ван Бетховена

Цієї весни, з 28 березня по 10 квітня, у Харкові вже втретє пройде Міжнародний фестиваль Kharkiv Music Fest.

Kharkiv Music Fest – не просто щовесни наповнює Харків музикою, але позначає місто на культурній карті світу. Місія фестивалю полягає в тому, щоб зробити класичну музику максимально відкритою до слухача. Лекції та майстер-класи, видовищні шоу і зустрічі з цікавими особистостями – кожен може знайти щось цікаве для себе протягом кількох весняних тижнів. За словами організаторів, головне завдання фестивалю – познайомити харків'ян з зірками світової класичної музики. В цьому і полягає унікальність Kharkiv Music Fest – він дає можливість харків'янам, які люблять класичну музику, слухати кращих світових виконавців не виїжджаючи за кордон.

У цьому році завдяки зусиллям організаторів в Україні вперше виступить Пол Льюїс – англійський піаніст, володар премій Grammy, Едгар Моро – французький віолончеліст, переможець престижних музичних конкурсів, Тобіас Фельдман – німецький скрипаль, який грає на скрипці італійського майстра Ніколо Гальяно, а також всесвітньо відомі українські оркестри: New Era Orchestra, Національний симфонічний оркестр України та Національна капела України "Думка".

Щороку програма фестивалю носить тематичний характер. Минулого року фестиваль був присвячений творчості Моцарта, в цьому році фестиваль буде присвячений творчості Людвіга ван Бетховена – в 2020 році всі музичні столиці світу відзначають 250-річний ювілей композитора. Саме тому, в кожному з концертів основної програми Kharkiv Music Fest звучатимуть найпопулярніші хіти Бетховена.

28 березня. Фестивальний оркестр KharkivMusicFest, диригент - Станіслав Христенко (Україна-США), соліст Тобіас Фельдман - Німеччина (скрипка). У програмі: Бетховен, Борткевич, Мендельсон, а також знаменитий концерт для скрипки з оркестром Фелікса Мендельсона у виконанні 27-річного німецького скрипаля, самого юного професора консерваторії Німеччини, який грає на скрипці 1769 року італійського майстра Ніколо Гальяно.

1 квітня. "New Era Orchestra" (Київ), диригент Тетяна Калініченко (Україна), соліст Едгар Моро – Франція (віолончель). Другим концертом основної програми стане концерт самого успішного недержавного оркестру України – New Era Orchestra з віолончелістом з Франції Едгаром Моро. У програмі: Бетховен, Вівальді, Гайдн, Сен-Санс.

7 квітня. Національний симфонічний оркестр України (Київ), Національна капела України "Думка" (Київ), диригент Володимир Сіренко (Україна), солісти Національної опери України. У програмі: Бетховен, Станкович Два кращих Національних музичних колективи України на одній сцені виконають два монументальні твори: Дев'яту Симфонію Бетховена для хору, солістів і оркестру, а також твір сучасного українського класика Євгена Станковича "Пристрасті по Тарасу".

10 квітня. Вперше в Україні – Пол Льюїс, Великобританія (фортепіано) Льюїс – англійський піаніст, володар премій Grammy. У програмі піаніста можна буде почути одне з найвідоміших творів Бетховена "Місячну Сонату" та інші твори Бетховена і Шуберта.

Ознайомитися з повною програмою Kharkiv Music Fest, який проходитиме з 28 березня по 12 квітня, можна на сайті фестивалю.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: http://kharkivmusicfest.com
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися