На Харківщині хочуть відновити ліцей за понад 200 мільйонів гривень та паркан за сім мільйонів: у мережі обурюються

У Харківській області не припиняються скандали навколо тендерів

Поки у Харківській ОВА запровадили тренінги в рамках "Прозорості та підзвітності", у громадах Харківщини продовжують проводити мільйонні тендери під час війни в Україні.

Так, у Лозівській громаді хочуть провести капітальний ремонт частини огорожі стадіону "Локомотив" комунальної установи "Лозівський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за 6 960 989 гривень. Договір укладений 13 жовтня 2023 року із ФОП Бронніков Валерій Юрійович. Роботи планується виконати до 31 грудня 2025 року. Паркан буде із цегли.

Наступний тендер вже вартістю 235 441 759 гривень провели у Чугуївській міській раді. За ці гроші планують реконструкцію КЗ "Чугуївський ліцей № 2". Договір уклали з ПП "Будівельна фірма "ПРОМТЕКС", яке стало переможцем у торгах.

Строки виконання робіт – до 25 грудня 2024 року. У мережі стосовно цього тендеру йдуть палкі обговорення. У місцевих телеграм-каналах Харкова дивуються, який сенс під час війни вести такі масштабні відновлювальні роботи, при тому, що все навчання школярів проходить у режимі онлайн.

"За ці гроші можна ЖК збудувати з нуля. Це по-перше.

А по-друге, кому зараз потрібен цей ліцей? Все навчання зараз онлайн, і весь 2024 буде теж.

А зараз щось будувати, щоби потім знову туди прилетіло?

На ці гроші можна відкрити підприємство з виробництва БПЛА та постачати їх на захист області", – йдеться у повідомленнях.

Та це не єдиний тендер Чугуївської міськради, який викликає питання.

За даними Харківського антикорупційного центру, Чугуївська міськрада придбала позашляховик Toyota Land Cruiser за 1,9 мільйона гривень.

Чугуївська міськрада уклала договір з ТОВ Фірма “Алмаз Мотор, ЛТД” щодо придбання Toyota Land Cruiser за 1,9 млн грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Автівка Toyota Land Cruiser 150 2.755L Wagon A/T має бути нова, 2023 року випуску, чорного кольору.

pictureЯкщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися