Стало відомо, у скільки обійдеться поїздка платною трасою в Харківській області

Всього в Україні мають намір побудувати шість платних доріг

В Україні мають намір побудувати платну трасу M-29 / M-04 / M-18, яка з'єднає Харків, Дніпро і Запоріжжя. У міністерстві інфраструктури озвучили вартість проїзду такою дорогою, пише "Город Х", посилаючись на "Суспільне".

Так, за один кілометр платної дороги в країні водієві необхідно буде заплатити від 0,023 до 0,133 євро залежно від автомобіля.

"Постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 №1312 затверджено максимальний розмір плати за разовий проїзд автомобільною дорогою загального користування, побудованою на умовах концесії, який становить, залежно від категорії транспортного засобу, від 0,023 до 0,133 євро за кілометр", - зазначила заступник міністра інфраструктури Анна Юрченко.

Всього на території України планується побудувати шість платних трас:

M-29 / M-04 / M-18 - Харків-Дніпро-Запоріжжя;

M-03 - Бориспіль-Полтава;

M-14 - Херсон-Миколаїв;

M-06 - Київ-Житомир-Рівне;

M-08 / M-19 - Ягодин-Ковель-Луцьк;

M-04 / H-11 - Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв.

За словами фахівців, у європейських країнах платні дороги є нормою, але в Україні їх поки що немає. Щоб побудувати такі траси, потрібно як мінімум 250 млн доларів. Практично всі заявлені дороги повинні переобладнати під світові стандарти.

Раніше портал "Коментарі" писав, що в Харкові на пішохідних переходах почали масово встановлювати фігурки, що зображують школярів. Загалом найближчим часом планується встановити 100 макетів на нерегульованих переходах і просто вздовж доріг, розташованих поблизу навчальних закладів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Алексей

30 липня 2021, 08:08

За дороги за воздух за дождь за снег за что мы ещё должны платить у меня один вопрос за какова рожна мы платим налоги.оброзования нет,медицины нет,пенсий нет ,итд вопрос зачем нам такие слуги народа которые не за что не отвечают.

Дед Миха

30 липня 2021, 02:47

Слава Богу! И мы дожили! А то уже стыдно, при наших-то достатках, и ездить по бесплатных дорогах. Хотя это нам надо доплачивать за то, что мы теряем при езде на этих, так сказать, дорогах!

Геннадий

29 липня 2021, 16:41

Сначала пусть построят бесплатную альтернативную дороги ,а новые дороги которые построили за наши налоги

Петрушка.

28 липня 2021, 21:37

А почему в евро? Давайте пенсии платите в евро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися