Американці планують збудувати підприємство на Харківщині

Американська компанія планує збудувати підприємство на Харківщині

JANZ Corporation займається поставками медичного обладнання в Америці та Європі. Представники компанії зацікавлені у будівництві нового підприємства з виробництва апаратів штучної вентиляції легенів та іншого обладнання на Харківщині.

Про це йшлося під час онлайн-зустрічі заступників начальника Харківської ОВА Євгена Іванова та Олени Логвинової, директорів профільних департаментів з представниками американської компанії JANZ Corporation, інформують "Коментарі. Харків".

"Ми готові всебічно сприяти цьому процесу, у тому числі консультувати щодо місця розташування, процесу будівництва, логістики", - зазначив Євген Іванов.

Запуск нового підприємства з виробництва медичного обладнання дасть змогу створювати нові робочі місця, посилювати економіку області та залучати інвестиції в Харківську область, додала Олена Логвинова.

"Щиро дякуємо за увагу до Харківщини та сподіваюся на нашу плідну співпрацю. Переконана, що реалізація цього проєкту буде успішною та дасть старт розвитку інших проєктів", - зазначила Олена Логвинова.

Окрім допомоги у виробленні медичного обладнання американські партнери готові надавати свою підтримку у відбудові регіону.

"Ми дуже чекаємо отримати більше інформації стосовно демографічної ситуації в Харківській області, а також можливостей для бізнесу. Ми знаємо, що попереду нас чекає багато роботи в цьому напрямку, але ми сподіваємося, що з вашою допомогою нам вдасться втілити це в життя", - зазначив генеральний директор JANZ Corporation Річард Фінстербуш.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові стався скандал між мешканцем будинку та компанією, що сиділа біля під’їзду

Чоловік спочатку вистрілив в групу людей, другим пострілом поцілив в ногу дівчині. Постраждала отримала легкі тілесні ушкодження. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Поліції Харківської області.

10 вересня до Харківського районного управління поліції № 3 надійшло повідомлення про конфлікт між мешканцем будинку та компанією молоді, яка сиділа біля підʼїзду. В ході словесної сварки чоловік дістав помпову рушницю та зробив кілька пострілів з вікна квартири на першому поверсі в бік молодих людей. Другий постріл потрапив в ногу дівчині. Що буде сусіду, який вирішив так розібратися з компанією, – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися