Ігор Терехов розповів, чому допомога Америки важлива для Харкова

Місто Харків стало новою громадою-партнером проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»)

Підписання відповідного меморандуму та оголошення 20 нових громад-партнерів проєкту відбулося 9 жовтня. У заході взяли участь керівник проєкту USAID "ГОВЕРЛА" Габріель Абрагам, Віцепрем'єр-міністр з відновлення України - Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, посол США в Україні Бріджіт Брінк, керівники громад-партнерів у Харківській та Миколаївській областях. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Міський голова Ігор Терехов зазначив, що підписання цього меморандуму важливе для Харкова. Мер подякував народу США за підтримку України та наголосив на важливості децентралізації, яка значною мірою допомогла Харкову вистояти під час повномасштабного вторгнення рф.

"Реформа децентралізації має продовжуватися, незважаючи на війну. Також ми повинні мати чіткий план дій та розвитку наших міст: що будуємо, що відновлюємо, які конкретні кроки мають бути зроблені в наших громадах", - наголосив Ігор Терехов.

Окрім цього, зазначив очільник Харкова, громади мають забезпечити максимально прозорі умови співпраці для інвесторів, тож необхідно продовжувати реалізацію антикорупційних заходів. Також важливу роль у розвитку громад, за словами міського голови, відіграє наявність діалогу між місцевою владою та суспільством.

Зазначимо, що проєкт USAID "ГОВЕРЛА" сприяє уряду України у впровадженні реформи децентралізації. Кожна громада-партнер отримує комплексну підтримку для посилення інституційної спроможності місцевого самоврядування, удосконалення управлінських практик, надання послуг та місцевого економічного розвитку.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові стартує реєстрація на грошову допомогу: розмір виплат збільшено

З 1 жовтня в Україні запроваджена нова сума виплат багатоцільової грошової допомоги від МОМ у розмірі 3600 гривень на місяць. Такі виплати здійснюються протягом 3 місяців. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Мінреінтеграції.

Усі, хто реєструються та мають право на отримання допомоги після 1 жовтня 2023 року, отримають збільшену суму. Для осіб, зареєстрованих до цієї дати, сума переказу відповідатиме чинному розміру 2220 гривень на члена сім’ї.

Реєстрація на грошову допомогу від Міжнародної організації з міграції буде доступною у Харкові з 11 жовтня 2023 року. Як зареєструватися – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися