Губернатор ХОДА Кучер хотів влаштувати Валерію Мураєву своїм замом (документ)

Депутат облради Дмитро Булах опублікував документ, підтверджуючий наміри губернатора

Губернатор Харківської ОДА Олексій Кучер висував на посаду свого першого заступника одного з лідерів проросійської партії "Наші" Валерію Мураєву. Підтвердженням цьому є документ, опублікований депутатом облради Дмитром Булахом на своїй сторінці в Facebook.

У розпорядженні, який підписав Кучер, йдеться, що посада заступника ХОДА вакантна з 5 червня цього року в зв'язку зі звільненням Михайла Черняка, який курирував медицину. На думку Олексія Кучера, Мураєва є потужним фахівцем.

Відзначається, що дружині проросійського політика Євгена Мураєва Валерії хотіли довірити роботу в напрямку охорони здоров'я, діяльності ЗМІ та доступу до публічної інформації.

Нагадаємо, проти призначення Мураєваої виступила патріотична громадськість, в місті пройшов ряд мітингів. Так, під будівлю ХОДА вийшли представники націоналістичних організацій "Фрайкору", "Союзу ветеранів АТО", партій "Правий сектор" і "Національний корпус".Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися