Масштабні пожежі в Харкові не завадили Зеленському представити "Слуг народу", які йдуть на місцеві вибори

У день робочого візиту глави держави на Харківщині сталося дві масштабні пожежі

Сьогодні в Харкові відбулася презентація Стратегії розвитку області, після чого президент Володимир Зеленський представив свою команду, яка піде на місцеві вибори. Нагадаємо, від команди "Слуга народу" на посаду мера Харкова претендує діючий губернатор ХОДА Олексій Кучер.

Примітно, що в той час як виступають політики, бізнесмени і чиновники, під Харковом вогнеборці продовжують ліквідовувати дві масштабні пожежі. Так, в Дворічанському районі вогонь знищив 8 житлових будинків. Також на території 13 кварталу Чугуївського лісництва ДП "Новомосковський лісгосп" вогонь знищив 10 гектарів. Поліцією проводиться евакуація громадян.

Сьогодні глава держави встиг відвідати Пісочин, де йому показали місцеву школу, яку віднесли до проекту "Велике будівництво", хоча її почали будувати ще в грудні 2018 року.

Крім того, Зеленський оглянув з гелікоптера хід реконструкції доріг державного і місцевого значення, які, як виявилося, також були відремонтовані задовго до старту президентської ініціативи.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися