Райнін очолив список ОПЗЖ до Харківської облради, Фельдман - йде в мери

Представляти інтереси жителів у округах будуть професіонали з різних сфер діяльності

19 вересня в Харкові пройшла партійна конференція регіональної організації "Опозиційна платформа - За життя". За її результатами було сформовано виборчі списки.

За підсумками конференції загальним голосуванням була сформована команда на всій території Харківщини. Лідер списку в області - Глава Харківської регіональної організації партії Ігор Райнін. Список до міської ради очолює кандидат на посаду Харківського міського голови - Олександр Фельдман.

"Нам вдалося сформувати команду професіоналів з різних сфер діяльності. Ми вважаємо, що справжніми представниками в місцевих радах повинні бути люди, які мають не тільки бажання, але й досвід. Жителі Харківщини гідні кандидатів, що мають чітку програму і розуміння, як можна поліпшити ситуацію на їх окрузі ", - підкреслив Ігор Райнін.

Раніше повідомлялося, що в Харківській області майже 30 населених пунктів порушили правила передвиборної агітації.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися