Блок Світличної оскаржить рішення про обрання Терехова секретарем міськради

Блок Світличної вступає у відкриту конфронтацію з мерією

Депутати Блоку Світличної "Разом!" подали позов до Харківського окружного адміністративного суду. Вони хочуть оскаржити скандальне рішення про обрання секретаря міськради. Про це повідомили на офіційній сторінці партії "Разом!".

"Так, ми таки подаємо позов. Так, ми будемо оскаржувати рішення про обрання секретаря міськради. Так, ми детально та дуже обґрунтовано пропрацювали правову позицію. Так, процес обіцяє бути дуже цікавим. Всі деталі та подробиці - завтра, в п'ятницю, 5 лютого, о 14-00 під Харківським окружним адміністративним судом ", - повідомив член міської фракції Ігор Черняк.

tgSeWLO6CksO0NiPdeNDrUIDP.jpg

Нагадаємо, 9 грудня 2020 року депутати Харківської міськради обрали секретарем мерії Ігоря Терехова. На початку сесії голова Харківської міської ТВК Ольга Мозгова заявила, що мерія отримала лист за електронним підписом Геннадія Кернеса, в якому він запропонував кандидатуру секретаря мерії. Головуючий на сесії Олександр Новак у свою чергу заявив, що в листі вказана кандидатура Терехова. 

Раніше Світлична назвала представників харківської міськради смішними людьми та маніпуляторами.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися