Андрій Спаський допомагає Терехову "дерибанити" Харків - ЗМІ

За інформацією видання Весті УА, Спаський контролює більшу частину фракції ОПЗЖ. "Формально він заступник голови фракції ОПЗЖ в Харківській міськраді, але оскільки саме Спаський здійснює "обмін голосів на плюшки" з Тереховим, то його цілком можна назвати тіньовим керівником харківської ОПЗЖ, адже саме від нього і залежить, як фракція голосує ", - йдеться в статті "Чим розплачується Терехов з Андрієм Спаським за допомогу в дерибані Харкова" .

 

Журналісти відзначають, що   "до Харкова Спаський має досить віддалене відношення. Він хоч і народився в "Першій столиці", але більша частина його політичної кар'єри пройшла в Київській області, де Андрія Сергійовича пов'язують із великими скандалами з дерибаном землі та скупкою голосів виборців".

 

"Потрапивши ж за результатами місцевих виборів 2020 року в Харківську міську раду, Спаський досить швидко налагодив конструктивну співпрацю з в.о. мера Ігорем Тереховим. Технологія співпраці досить проста. Якщо Терехову або його старшим партнерам з Києва потрібно будь-яке рішення міськради, Спаський забезпечує правильне голосування підконтрольної йому більшості ОПЗЖ. Ну а Терехов своєю чергою знаходить, чим можна "мотивувати" Спаського", - йдеться в публікації.

 

Як зазначає видання, в окремих випадках "матеріальну вигоду від допомоги групі Спаського приховати ніяк не вдається. Так, навесні цього року директором комунального підприємства "Підземне місто" був призначений представник "опозиційної" ОПЗЖ Станіслав Лебедєв. Як стверджують ЗМІ, близький до Спаського. Підприємство це здає в оренду рекламні та торгові площі в підземних переходах і на станціях метро Харкова. Нескладно здогадатися, заняття - досить вигідне ".

 

Видання пише, що після призначення Лебедєва керівником КП "Підземне місто", відбулися кілька голосувань у міськраді, де Спаський і його депутати дружно підтримали Терехова. "Причому рішення ці багатьма називалися корупнійногенними. Адже мова йшла про виділення земельних ділянок для компанії "Інвестор", яка є ключовим активом бізнесу, пов'язаного з ексголовою МВС. Також за участю ОПЗЖ виділялася земля компанії "ОН Клінік", записаної на колишню дружину Терехова", - зазначає видання.

 

Крім того, група Спаського активно "допомагає Терехову оформляти рішення, необхідні для будівництва скандальної дороги через ринок "Барабашово", яка ставить під загрозу саме його існування. Показово, що підприємці ринку головним виконавцем замовлення міської влади на" рейдерське захоплення ринку" називають саме Спаського. 28 липня підприємці звернулися до Спаського з відкритим листом, в якому прямо заявили, що Спаський, підтримуючи рішення проти "Барабашово", намагається "віддячити владі". Підприємці радять Спаському не намагатися зображати турботу про долю ринку, влаштовуючи показові зустрічі з ними "ні про що", а відкликати свій голос за рішення, які дозволяють владі здійснити "рейдерське захоплення".

 

Нагадаємо, 28 липня в Харкові профспілка підприємців виступила з відкритою заявою про спроби дестабілізації ситуації в торговому центрі. За словами підприємців, зусиллями міської влади здійснюється "рейдерське захоплення ринку". Одним з виконавців цього "замовлення" підприємці називають депутата Харківської міської ради Андрія Спаського.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Наталия

18 серпня 2021, 11:54

Знаете, что я Вам всем скажу-Спасский наконец -то сделал ремонты в подъездах наших домов.Мы ждали этого 30 лет! в планах придомовые асфальтные дороги, которых не было последних аж 60 лет!!! Мне все равно кто там и что деребанит, я вижу конкретные результаты! Не верите-скажу адрес, приезжайте и смотрите.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися