Депутат Харківської міськради від ОПЗЖ Спаський вступив у «війну» за ТЦ «Барабашово», - ЗМІ

У ЗМІ заявили, що Спаський захоплює ТЦ "Барабашово"

У Харкові підприємці на ТЦ "Барабашово" вважають, що депутат Харківської міськради від ОПЗЖ Андрій Спаський і його колеги нібито захоплюють ринок. Про це розповіли в статті "Як харківський депутат від ОПЗЖ намагається отримати контроль над ТЦ "Барабашово"" на сайті Діло.юа. 

"Останні роки Геннадій Кернес цілеспрямовано працював над отриманням контролю над ринком "Барабашово" і хотів "з'їсти" його власника нардепа Олександра Фельдмана. Кернес не встиг цього зробити. Але, як то кажуть, святе місце порожнім не буває. Продовжити розпочате взялася група ОПЗЖ в Харківській міськраді під керівництвом Андрія Спаського", - пишуть журналісти.

У ЗМІ зазначили, що процеси з узяття ТЦ "Барабашово" контролюються і координуються нібито неформальним лідером фракції ОПЗЖ в Харківській міськраді Андрієм Спаським і його довіреними людьми. Журналісти додають, що Спаський відзначився низкою скандалів на Київщині, а до Харкова потрапив тільки на виборах-2020.

"Спаський в міськраді швидко вмонтувати в систему - він забезпечує потрібні результати голосування своєї фракції, а в подяку отримує сприяння в потрібних для себе і своїх покровителів проєктах. ТЦ "Барабашово" після смерті Кернеса також став одним з найбажаніших проєктів тіньового лідера фракції ОПЗЖ в міськраді Андрія Спаського", - йдеться в статті.

Журналісти додали, що до війни проти Фельдмана і "віджиму" його основного бізнес-активу харківський осередок ОПЗЖ нібито під'єднав своїх юристів, які консультують юридичний департамент міськради на предмет відбору землі.

Крім того, журналісти заявили, що Спаський тепер нібито співпрацює з багаторічним співробітником ТЦ "Барабашово" Сергієм Івановим, якого депутат від ОПЗЖ зробив заступником директора КП "Міський комунальний ринок". За планом Спаського керівництво цього комунального підприємства нібито має замінити адміністрацію "Барабашово" після "віджиму". Зараз Іванов вже нібито керує найнятими адвокатами і юристами міськради, нібито "мотивує" суддів, і нібито влаштовує силові провокації на території ринку.

Фактичний власник "Барабашово" і нардеп з фракції ОПЗЖ Олександр Фельдман неодноразово прямо і відкрито заявляв про шантаж і погрози на свою адресу, які отримував з вимогою поділитися акціями свого торгового центру. Але його звернення до президента, генпрокурора, голів МВС і СБУ результату не принесли.

"Безумовно, самостійно Спаський не зміг би потягнути таке протистояння з депутатом Верховної Ради зі своєї ж партії. Для того, щоб зважитися на війну з Фельдманом за "Барабашово", потрібно мати кулуарні домовленості з вищими партійними босами в парламенті", - підсумували в виданні.

Нагадаємо, бізнесмен Олександр Фельдман заявив, що Андрію Спаському не варто відхрещуватися від фактичного керівництва фракцією ОПЗЖ в Харківській міськраді та додав, що це елементарне боягузтво. Конфлікт розгорнувся після того, як 14 липня Фельдман назвав сесію міськради черговою демонстрацією повного ігнорування закону і фактичного свавілля харківської міської влади. При цьому він дорікнув своїм однопартійців (депутатам від ОПЗЖ), що вони нібито теж беруть участь у відвертому дерибані міської землі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися