На виборчих дільницях Харківщини зафіксували порушення з президентськими питаннями (фото)

Волонтери встановили ящики прямо на виборчій дільниці

На Харківщині у смт. Утківка, що входить до складу Мереф'янської міської громади, опитування за президентськими питаннями проводять у приміщенні виборчої дільниці. Про це повідомив член виборчої комісії дільниці №630869.

За його словами, члени ДВК відмовляються виносити її за межі, а також вимагають толерантно ставитись до роботи волонтерів.

Нагадаємо, що, за інструкцією, волонтери мають працювати поза виборчою дільницею і ні за кого не агітувати. У разі негоди інтерв'юери можуть зайти під навіс або в приміщення, однак не заходити безпосередньо на територію дільниці.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що сьогодні, 25 жовтня, в Харківській області деякі виборчі дільниці розпочали свою роботу із запізненням. Усього для забезпечення охорони громадського порядку на виборчих дільницях і в місцях розташування територіальних виборчих комісій залучено близько 6 тисяч правоохоронців, близько 1,2 тисячі працівників задіяні на патрулювання.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися