У Харкові три чиновниці склали свої мандати від партії мера

Головним з культури призначили голову наглядової ради автомобільної компанії

У Харкові три чиновниці, які пройшли до міськради від партії "Блок Кернеса - Успішний Харків" відмовилися від депутатства в міській раді. Про це повідомили в міській територіальній виборчій комісії, пише Depo.Харків.

Так, замість керуючої справами виконавчого комітету мерії Тетяни Чечетової-Терашвілі обраним депутатом Харківської міськради комісія визнала директора Департаменту контролю Олексія Артикуленко.

Замість директора Департаменту бюджету і фінансів Тетяни Таукешевої обраним комісія визнала директора КП "Харківське ремонтно-будівельне підприємство" Семена Сироту.

Замість директора Департаменту культури Світлани Бабицької обраним комісія визнала голови наглядової ради ТОВ "Автоком" Ігоря Аріху.

Як повідомляли "Харків. Коментарі "раніше, Харківська міська рада 2 грудня змінив порядок доступу на пленарні засідання всім громадянам, які не є депутатами. Положення, за яким охочі могли попередити про свій прихід і пред'явити паспорт з відміткою про реєстрацію в місті Харкові, прибрали. Депутати внесли нові пункти регламенту. "Доступ до пленарних засідань міської ради здійснюється відповідно до чинного законодавства і в разі потреби визначається окремим рішенням міської ради", - сказано в новій редакції документа.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися