Вибори мера Харкова: за соцопитуванням Терехов програє Добкіну

Відомі результати свіжого соцопитування

У неділю, 28 березня, коли повинні були відбутися позачергові вибори міського голови Харкова, Українською соціологічною платформою було проведено соціологічне опитування на тему "Електоральні уподобання мешканців Харкова". Про це повідомила ініціаторка цього соціологічного дослідження політолог Катерина Одарченко.

Згідно з отриманими результатами, якщо б вибори пройшли 28 березня, то найбільшу підтримку у першому турі отримав би Михайло Добкін. Його готові підтримати 35% респондентів. Друге місце посів тимчасовий виконуючий обов’язки міського голови Харкова Ігор Терехов з 29,3%. Колишня очільниця Харківської ОДА Юлія Світлична могла б отримати третій результат з 11,2% підтримки. Замикає четвірку лідерів нардеп багатьох минулих скликань Олександр Фельдман, набравши 9,15% голосів потенційних виборців.

Згідно з дослідженням, відповідно до другого туру виходять Михайло Добкін й Ігор Терехов. Тож, якщо б вибори відбулися навесні, то Михайло Добкін набрав би 44,1% проти 39,4% у Ігоря Терехова.

Політолог також відзначила, що не брали б участь у виборах 8,2% і майже стільки респондентів не визначилися з кандидатом. Такі дані свідчать про те, що харків’яни скоріше хотіли б бачити знову міським головою Михайла Добкіна, який вже обіймав цю посаду в 2006-2010 рр.

Також опитуваним було задано питання, хто з головних претендентів є "спадкоємцем Кернеса і продовжувачем його справи". Таким, згідно з дослідженням, Михайла Добкіна бачать 55,2% респондентів. Щодо Терехова – таких лише 37,9%.

Одарченко також звернула увагу на те, що вибори мали б відбутися саме 28 березня, якби міська рада Харкова навмисно не затягнула з подачею до ВР необхідних документів. Відтак, вибори відбудуться 31 жовтня – відповідне рішення вчора, 30 березня, ухвалив парламент на своєму позачерговому засіданні.

Соціологічне дослідження провела Українська соціологічна платформа. В ході дослідження було опитано 1200 респондентів віком від 18 років, зареєстрованих у Харкові. Опитування проводилося за методом face-to-face, тобто особистого спілкування з фіксацією результатів за допомогою планшетів. Стандартне відхилення не перевищує 2,88%.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Нико

16 квітня 2021, 20:44

Дерьмо-опрос допка купил псевдоопрос во втором туре тупо сложили Терехова со Светличной, а жопкина с Фельдманом. В жизни так не бывает, размываются проценты Даже соврать правдоподобно не умеют

Алиса

3 квітня 2021, 14:42

Терехов ,человек Авакяна,ничего хорошего от этого тандема для Харькова не будет.Даже выборы специально перенесли , фальсификация будет ужасная,Авакян Добкина не допустит стать мэром ,ему нужен "послушный" Терехов....

Альбина

31 березня 2021, 19:15

А на днях читала, что Терехов побеждает сейчас. Или Добкину припекло от его победы? Хахах

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися