"Слуга народу" зазнає серйозних втрат, якщо її ставленик Терехов програє у Харкові - експерт

Політичний експерт вважає, що вибори міського голови Харкова найімовірніше відбудуться у два тури

На виборах міського голови Харкова центральна влада робить ставку на в.о. мера Ігоря Терехова, проте є велика ймовірність його поразки, що обернеться для "Слуги народу" серйозними іміджевими втратами. Про це заявив політичний експерт Віталій Бала, повідомляє RegioNews.

За словами Бали, швидше за все, вибори мера пройдуть у два тури, а за крісло змагатимуться чинний в.о. мера Харкова Ігор Терехов та колишній харківський міський голова та губернатор Харківської області Михайло Добкін.

"Якщо буде другий тур, то ймовірність перемоги Добкіна набагато більша, ніж Терехова. До речі, нагадаю, що кілька місяців тому Михайла Добкіна називали ймовірним переможцем у виборах", - сказав Бала.

Втім, центральна влада зробила ставку на перемогу Ігоря Терехова, каже політолог. Програш Терехова обернеться для "слуг народу" серйозними іміджевими втратами, додав він.

"Отже, влада може піти ва-банк. Вибори можуть бути дуже брудними й такими, які будуть далекі від того, що ми називаємо виборами", - додав експерт.

Бала також зазначив, що новий мер має налагодити співпрацю з міською радою. Інакше мерові буде складно відстоювати потрібні для міста рішення та спілкуватися з депутатами, резюмував політолог.Харьковчанин

27 жовтня 2021, 23:18

Хотя бы проиграл этот бандит Терехов и победил Добкин! При Терехове коронавирус не уйдёт из города никогда, потому что он ничего не делает для борьбы с пандемией "COVID-19"!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися