У Харкові розганяють фейк: як не потрапити у пастку

Клієнти АТ «Харківгаз» отримують фейкові повідомлення від сервісів 104.ua

Після інтеграції АТ "Харківгаз" до державного управління Групи Нафтогаз, приватні сервіси 104.ua припинили роботу для мешканців Харківської області. Будь-які повідомлення, надіслані сервісами, не є достовірними. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківгаз".

Проте споживачі повідомляють про отримання повідомлень від приватної компанії, яка не надає жодних послуг з розподілу природного газу на території Харківщини.

Так, у повідомленнях, направлених з недіючої електронної адреси АТ "Харківгаз", йдеться про можливість сплачувати за розподіл газу через сервіси 104.ua.

picture

У випадку отримання таких листів, у газовій компанії рекомендують відписатись від будь-яких розсилок 104.ua та звернутись до правоохоронних органів.

Для отримання консультацій, що стосуються послуг розподілу та споживання газу, клієнти можуть звернутись:

- за телефонами Контакт-центру ГПК "Нафтогаз України":

066-300-2-888 (Vodafone);

098-300-2-888 (Kyivstar);

093-300-2-888 (Lifecell).

057-708-01-87 (Укртелеком);

056-747-36-35 (Укртелеком).

- за телефонами, електронними адресами Центрів обслуговування клієнтів АТ "Харківгаз". Або дізнатись необхідну інформацію під час особистого прийому.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Де у Харківській області понад добу не буде газу

АТ "Харківгаз" продовжує ремонти газогонів у Нововодолазькій громаді.

Для стабільного функціонування газорозподільної системи області під час опалювального сезону, фахівці АТ "Харківгаз" 25 травня проведуть аварійно-ремонтні роботи на газопроводі високого тиску у Нововодолазькій громаді. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію газової компанії.

На час ремонтів буде тимчасово призупинена подача газу у такі населені пункти:

- село Вільхуватка;

- село Щебетуни.

Відновлення газопостачання буде проводитись після завершення ремонтних робіт, орієнтовно 26 травня 2023 року.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися