Вандалізм у Харкові – активісти закликали розібратися СБУ

Мурал у Харкові вандали замальовують вже вдруге

Віршем Єсєніна про "братовбивчу" війну пошкодили патріотичний мурал на вулиці Єсеніна у Харкові. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію організації "Деколонізація. Україна".

Активісти зазначають, що винний має бути покараний, а мурал все одно відновлять.

"Але тут є робота для СБУ. Бо це неадекватно, коли таке відбувається у місті, яке пережило стільки", – підкреслюють в "Деколонізації".

Нагадаємо, що влітку активісти "Деколонізація. Україна" зафарбували мурал з портретом російського поета Сергія Єсеніна на одній з вулиць міста та намалювали новий – патріотичний. Новий мурал мали б намалювати до Дня Незлежності України, проте ескіз нового малюнку був спаплюжений проросійськи налаштованими вандалами, які написали поверх замальовок цитату з вірша російського поета.

На цьому історія скандального муралу не завершилася і активісти все ж таки завершили свою справу – харків’янам був представлений новий патріотичний мурал.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області оголошено реєстрацію на отримання дров

Благодійний фонд "Карітас" проводить реєстрацію на отримання твердого палива (дров)

З метою забезпечення опалювальними матеріалами домогосподарств, які ледве задовольняють свої базові потреби та в період останніх трьох місяців не отримували будь-якої грошової допомоги від неурядових громадських організацій, БФ "Карітас" буде проводити реєстрацію на благодійну допомогу у вигляді твердого палива (дров). Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Старосалтівської селищної військової адміністрації.

Реєстрацію мали розпочати 2 жовтня, проте через загрозу обстрілів її було перенесено. Які умови для отримання твердого палива – читайте за посиланням.

Топ-10 вакансій для чоловіків Харкова та області із зарплатнею до 25 тисяч гривень

У Харківській області пропонують роботу, яка підходить як для чоловіків, так і для жінок

У Харкові та області роботодавці пропонують до 25 тисяч гривень зарплатні для вакансій, на які можуть звернути увагу чоловіки  під час пошуку роботи. Харківська служба зайнятості гендерно не поділяє вакансії на чоловічі та жіночі та надала інформацію сайту "Коментарі. Харків" про усі вакансії з високим розміром зарплатні. Так, топ-10 вакансій у місті та області - читайте за посиланням.Александр

4 жовтня 2023, 05:38

Отлично сделали! Вандализм это закрашивать поэтов которых цитируют сквозь века, убирать памятники поэтам, навязывать свою местечково/деревенскую культуру. О чем говорить если некоторые восхищаются "Курганом и Агрегатом"...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися