На Харківщині влітку планують працювати 26 дитячих таборів
![](/img/publications/880x586/IPEGRCFkd5QN3jQfJcqcoLmejsp9ZbN7.jpg)
Фахівці установ повинні враховувати рекомендації Міністерства охорони здоров'я та епідеміологічну ситуацію
На Харківщині влітку запланована робота 26 закладів оздоровлення та відпочинку дітей. Про це розповіли в Харківській обладміністрації.
Так, заступник голови ОДА Євген Грицків зазначив, що робота з організації підготовки дитячих закладів триває, однак фахівці враховуватимуть рекомендації Міністерства охорони здоров'я та епідеміологічну ситуацію.
Зараз на Харківщині планують охопити відпочинком та оздоровленням майже 114 тисяч дітей шкільного віку – 43,4% від загальної кількості, з них 83 565 дітей пільгових категорій. При цьому послуги оздоровлення отримають 17 658 дітей.
Усього на території області влітку запланована робота 26 закладів оздоровлення та відпочинку: 16 стаціонарних дитячих закладів та 11 таборів з денним перебуванням.
Раніше "Коментарі" писали, що в Харкові в саду ім. Т. Шевченка біля Алеї зірок встановили дві освіжаючі рамки.