У Харківській області підприємство незаконно зайняло ставок для розведення риби

Завдяки прокуратурі громаді на Харківщині буде повернуто землі водного фонду вартістю понад 110 млн грн

Суд задовольнив позовну заяву керівника Харківської окружної прокуратури Харківської області в інтересах держави про повернення заводнених земельних ділянок (ставків) загальною площею майже 14,5 га та вартістю понад 110 млн гривень. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської обласної прокуратури.

Встановлено, що Нововодолазькою районною державною адміністрацією прийнято розпорядження про передачу на умовах оренди земель водного фонду приватному підприємству. Вказаний документ став підставою для укладення договору оренди земельної ділянки, відповідно до якого Нововодолазькою районною державною адміністрацією передано в оренду фірмі строком на 20 років для відновлення та вирощення товарної риби, розведення малька, промислового та любительського лову земельну ділянку (зайняту водним об’єктом - ставком), яка знаходиться на території Ордівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області. 

Відповідно до договору, орендар по закінченню терміну оренди зобов’язаний повернути орендодавцеві земельну ділянку, зайняту водним об'єктом після закінчення строку оренди у стані, не гіршому в порівнянні з тим, у якому він її одержав.

Водночас окружною прокуратурою встановлено, що строк дії договору сплинув, при цьому об’єкт оренди, всупереч вимогам договору та чинного законодавства, Нововодолазькій селищній раді не повернуто.

Численні звернення органу місцевого самоврядування про необхідність виконання вимог договору щодо повернення об’єкта оренди залишені орендарем без реагування.

Враховуючи викладене, окружною прокуратурою внесено на розгляд суду позовну заяву про зобов’язання приватного підприємства повернути Нововодолазькій селищній раді земельну ділянку водного фонду загальною площею майже 14,5 га.

Рішенням Господарського суду Харківської області зобов’язано підприємство повернути земельну ділянку водного фонду орендодавцю з оформленням акту її передачі.

Після набрання вказаним рішенням законної сили окружною прокуратурою буде забезпечено його виконання.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області звернулися до мешканців щодо мобілізації

У Харківській області провели чергове засідання Ради оборони. Учасники – керівники правоохоронних та силових структур області, районних адміністрацій, органів місцевого самоврядування. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформують "Коментарі. Харків".

Серед питань – обороноздатність Харківщини, в тому числі і формування кадрового резерву. "Заслухали результати роботи обласного Центру комплектування. Спільно напрацювали конкретні заходи для підвищення ефективності мобілізаційних процесів.

Ще раз наголошуємо: наближення перемоги над окупантами справа кожного з нас! Закликаємо жителів Харківщини до відповідальності: не порушуйте вимоги законодавства про військовий обов’язок – оновіть свої дані у територіальних центрах комплектування!" – звернувся до мешканців області голова ХОВА.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися