У Харківському університеті попрощалися з заслуженим професором

Пішов із життя видатний викладач Харківського університету імені Каразіна

6 грудня 2023 року пішов з життя доктор філософських наук, професор, заслужений професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Олександр Олександрович Мамалуй. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ХНУ.

Він закінчив історичний факультет Харківського державного університету імені О. М. Горького у 1961 році, аспірантуру — у 1965 році, i докторантуру кафедри філософії — у 1979 році.

Олександр Олександрович — один з ініціаторів створення філософського факультету в Каразінському університеті (2001 рік). З 2007 року працював професором кафедри теоретичної і практичної філософії.

Hayкові напрями — метафілософія, марксологія, методологія соціогуманітарного пізнання, історія філософії.

Має понад 100 друкованих праць, 2 монографії. Підготував понад 30 кандидатів i консультував 8 докторів наук.

Більше про Олександра Мамалуя можна прочитати на сайті університету.

picture

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області продовжує вирувати снігова та "крижана" погода. Дорожники працюють у  посиленому режимі роботи, аби не допустити ускладнень у русі транспорту автошляхами області. Особливу увагу буде приділено магістралям із високою інтенсивністю руху, транспортним розв’язкам та небезпечним ділянкам. На мережі доріг державного значення в Харківській області покриття буде оброблятися протиожеледними матеріалами, щоб запобігти утворенню ожеледиці.

Куди телефонувати у разі виникнення проблем на дорогах чи зі світлом, де знайти майданчики для відстоювання транспорту – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися