У Харківській області може з'явиться небезпечна комаха

Комаха була помічена на території України ще в 2019 році

На Харківщині може з'явитися небезпечна комаха, передає МГ Об'єктив, посилаючись на співробітницю Харківського зоопарку Єлизавету Ткачову.

Відзначається, що ясенова златка була помічена на території України ще в 2019 році.  Зараз, за ​​словами фахівців, комаха знаходиться в 69 кілометрах від Харківщини.  Поширюється златка нешвидко: максимально до 20 кілометрів за рік.

Як розповіли співробітники зоопарку, ясенова златка небезпечна для дерев.  Даний вид комах заселяє найчастіше ясени і приводить їх до загибелі.

Комаха досягає довжини до 15 міліметрів.  На вигляд - смарагдово-зеленого кольору з фіолетовим забарвленням.  Зоною природного проживання ясеневої златки є листяні ліси Корейського півострова, північно-східний Китай, Японія, Монголія і Тайвань.

Читайте також: Харківські епідеміологи розповіли про те, де не варто купатися найближчим часом.  Згідно з результатами проб води, в одному з водоймищ Харківської області знайшли кишкову паличку.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися