На Харківщині призупинили діяльність підприємства, яке незаконно видобувало воду

Держінспектори зобов'язали директора підприємства отримати спеціальний дозвіл

На Харківщині призупинили діяльність підприємства, яке порушувало природоохоронне законодавство. Про це повідомили в ГУ Держекоінспекції в області.

Відзначається, що державна екологічна інспекція вимагала повного призупинення використання артезіанської свердловини ТОВ "ВКФ" Україна". Відповідний позов був поданий до Харківського окружного адміністративного суду.

Передбачається, що робота підприємства буде припинена до моменту отримання спеціального дозволу на користування надрами. Відповідне рішення було прийнято в зв'язку з тим, що порушення, виявлені під час планової перевірки в 2019 році, до цих пір не усунені. Зокрема, зафіксовано, що підприємство здійснювало самовільне користування підземними водами з свердловини, ніж законодавство.

Держінспектори зобов'язали директора підприємства отримати спеціальний дозвіл. За результатами перевірки були надані обов'язкові до виконання приписи з вимогою усунути порушення.

Після тривалого судового процесу інспекція отримала позитивне рішення.

Читайте також: Харківський "Держпром" купив найдорожчі Skoda в Україні.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися