Карантин порушує кожен третій заклад у Харківській області

За попередній тиждень здійснено 1542 перевірки громадських закладів

У Харківській області посилено контроль за дотриманням карантинних заходів. Первірки здійснює Госпродпотребслужба .

За попередній тиждень, з 26 по 31 серпня, здійснено 1542 перевірки закладів громадського харчування, продовольчої торгівлі, агропродовольчих ринків тощо. Порушення виявлені на 449 (29%) об'єктах. Для усунення виявлених порушень видано 449 приписів і пропозицій, оформлено 17 протоколів.

Під час перевірок виявлялися факти зневаги відвідувачами використанням засобів захисту, зокрема, відсутність або неправильне носіння захисних масок, відсутність захисних окулярів на працівниках, відсутність контейнерів для збору використаних масок, непроведення дезінфекції контактних поверхонь кожні 2 години та інші.

З початку введення карантинних заходів в нашому регіоні проведено майже 29 тисяч перевірок суб'єктів господарювання щодо дотримання карантинних вимог, порушення карантинних вимог виявлялися в 27%. З метою усунення виявлених порушень оформлено 8028 приписів (пропозицій), складено 691 протокол про адміністративні правопорушення.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися