Харківська прокуратура вимагає повернути землю в запас міста

Вартість ділянки, який знаходиться в Харкові, становить 30 мільйонів гривень

Харківська місцева прокуратура № 5 відправила в суд позовну заяву в інтересах держави в Харківську міську раду і фізичної особи про визнання рішення ХМР незаконним, визнання договору оренди недійсним та повернення земельної ділянки вартістю 30 млн грн в землі запасу міста. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Керівник місцевої прокуратури Олексій Лесенко заявив, що Харківська міська рада дала в оренду фізичній особі земельну ділянку, розташовану в Основ'янському районі. Харкова, поза процедурою земельних торгів, які передбачає ст. ст. 124, 134, 135 Земельного кодексу України.

Вищевказане стало підставою для направлення місцевою прокуратурою відповідного позову до суду.

Зараз йде судовий розгляд.

Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, в Харківській області на березі Печенізького водосховища ХОДА купить 9 гектарів землі під розміщення там будинків відпочинку. Харківська ОДА вже підписала договір на експертну оцінку земельної ділянки площею 8,8 га, який знаходиться за межами населених пунктів на території Березневого сільської ради.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися