Місцеві вибори 2020: на Харківщині зроблено 16 заяв про порушення виборчого законодавства

У регіоні було розпочато два кримінальних провадження з приводу цих порушень

За минулу добу поліцейські відкрили 8 кримінальних проваджень за фактами порушень виборчого процесу. Про це передає Міністерство внутрішніх справ України.

У Харківській області було зареєстровано 16 заяв і повідомлень про порушення виборчого законодавства. Також в регіоні було відкрито два кримінальних провадження з приводу цих порушень.

На території всієї України, за даними МВС, до поліції надійшло 177 заяв і повідомлень, пов'язаних з порушеннями виборчого законодавства. Починаючи з 5 вересня, територіальні органи Національної поліції зареєстрували 1260 заяв і повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом.

У той же час до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 108 кримінальних правопорушення. З них 57 пов'язані з порушенням виборчого законодавства, а 51- з виборчим процесом.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що в Харківській області за перший місяць роботи територіальних виборчих комісій змінилося 20% їх складу.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися