У ліцеї, де отруїлися 40 дітей, порушували санітарні норми: На директора склали протокол
![](/img/publications/880x586/a2-IWktgex6N2O1XL8TKdyimzknsDXy8.jpg)
У ліцеї отруїлося 40 дітей і одна вчителька
У ліцеї №3 Харківської області порушувалися санітарні норми. Про це повідомили в ГУ Госпродпотребслужби в Харківській області.
"Під час обстеження закладу виявлені порушення вимог санітарного законодавства: не погоджені перспективне двотижневе меню і перелік постачальників продуктів харчування та продовольчої сировини тощо. За виявлені порушення на директора ліцею складено протокол про порушення санітарних норм.", - йдеться в повідомлення.
Нагадаємо, 18 листопада, було 28 хворих дітей, сьогодні, 19 листопада, їх вже 40 і одна вчителька. Попередній діагноз гастроентероколіт, токсикоінфекція. Це гостра кишкова інфекція. Наразі всі хворі лікуються амбулаторно, а навчальний заклад працює. Результати лабораторних досліджень стануть відомі через 5-7 доби. Зараз в навчальному закладі тривають протиепідемічні заходи.