У Харкові можна подивитися екранізацію культової фантастики

"Kinoland" показує культову фантастику

У Харкові кінотеатри мережі "Kinoland" з 16 вересня почали показувати екранізацію культової фантастики Френка Герберта "Дюна". Про це свідчить місцева кіноафіша.

"Дюна" розповідає про всесвіт, де люди відмовилися від штучного інтелекту після великої війни людей з машинами та роботами. Для людства найважливішою речовиною стала "Пряність" (наркотик), яка дозволяє подорожувати по космосу. Проблема тільки в тому, що "Прянощі" можна дістати тільки на пустельній планеті Арракис (Дюна), яку наповнюють гігантські піщані хробаки. За мотивами книг у 90-і виходили популярні ігри в жанрі стратегії.

Подивитися кіно можна за наступними адресами:

  • кінотеатр ім. Довженка вул. 23 Серпня, 61
  • кінотеатр КИЇВ бул. Юр'єва, 1г
  • кінотеатр KINOLAND пр. Ювілейний, 54

Нагадаємо, у Харкові в парку Горького щовечора показують українські кінофільми. Захід проводять організатори фестивалю Kharkiv MeetDocs. Проєкт під назвою "Зоряна ніч" містить 12 найкращих кінострічок, які демонструють просто неба протягом двох тижнів. За словами організаторів, проєкт об'єднав глядачів та поціновувачів якісного кіно.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися