У Харкові відновили роботу Салтівської лінії метро: подробиці

У Харкові відновили роботу Салтівської лінії метрополітену в рамках перевезень пасажирів

У Харкові відновили роботу Салтівської лінії метрополітену в рамках перевезень пасажирів — йдеться насамперед про станції підземки "Академіка Павлова", "Студентська" та "Героїв Праці". Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікувала прес-служба Харківської міської ради.

Відомо, що також станція "Держпром", яка розташована на Олексіївській лінії, продовжує працювати тільки як пересадковий вузл — на ній можна тільки перейти на станцію "Університет" і навпаки. У метрополітені нагадали, що громадяни можуть використовувати станції як укриття та закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Нагадаємо, що Ізюмський район Харківської області є одним із найгарячіших напрямків, який російські окупанти використали для наступу в район зони Операції об'єднаних сил. На сьогоднішній день їх задум не увінчався успіхом, українські воїни стримують натиск загарбників та активно контратакують.

Російські окупанти продовжують атакувати в районі лінії зіткнення на Донбасі, а також у районі Сєверодонецька та Лисичанська, щоб вийти на межі Луганської області та оточити вищезгадану агломерацію. На Запорізькому та Миколаївському напрямах противник не проводить активних наступальних дій, на цих ділянках йдуть артилерійські дуелі.

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне військове вторгнення в Україну, назвавши цей акт агресії "спеціальною військовою операцією". Однією метою супротивника була саме окупація Харкова, проте ворожі війська так і не змогли досягти успіхів у місті. Сьогодні ЗСУ проводять контрнаступальні дії на півночі від Харкова та поступово женуть супротивника за лінію державного кордону.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися