У Харкові готують нововведення: в чому користь для харків’ян

У цьому році планують облаштувати нові майданчики у різних районах Харкова.

КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" цього року планує облаштувати близько 400 майданчиків для розміщення сміттєвих контейнерів у різних районах Харкова. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як зазначили на підприємстві, для цього готуються бетонні основи. Їх обносять металевою огорожею, яку можна легко відремонтувати або частково замінити у випадку її пошкодження. У червні такі роботи проводилися в Холодногірському районі, а після їх завершення продовжаться в Новобаварському.

"Нові контейнерні майданчики мають більш естетичний вигляд. Також розміщення контейнерів в огородженій зоні запобігає розкиданню побутових відходів, а бетонна основа забезпечує зручність транспортування баків та вивантаження побутових відходів працівниками підприємства", - зазначив директор КП "КВПВ" Олексій Артикуленко.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області запрацював Координаційний центр допомоги цивільному населенню

Серед головних завдань нового органу – допомога населенню, постраждалому від збройної агресії рф.

Алгоритм роботи Координаційного центру допомоги цивільному населенню обговорили на першому установчому засіданні, яке пройшло під керівництвом заступника начальника ХОВА Романа Семенухи.

"За ініціативи начальника обласної військової адміністрації ми вирішили доповнити типове положення, запропоноване Мінреінтеграції, і долучили до роботи нашого Центру міжнародні волонтерські організації, з якими ми фактично з перших днів повномасштабного вторгнення працюємо над забезпеченням потреб цивільного населення. Мета цього координаційного центру – посилити координацію, щоб будь-хто з жителів Харківської області знав, до кого звертатися з тієї чи іншої ситуації", - підкреслив Роман Семенуха.

Кому та як надаватимуть допомогу – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися