Що було на вихідних у Харківському саду Шевченка

Серію таких заходів проводить Управління менеджменту та маркетингу у сфері спорту.

Майстер-клас та змагання з воркауту пройшли днями в саду ім. Шевченка. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

У змаганнях взяли участь хлопці та дівчата різного віку. Кращим у дисципліні "вис на перекладині (хлопці до 12 років)" став Олександр Поповік, у категорії "100 віджимань" - Олексій Черната, у дисциплінах "віджимання від перекладини (хлопці до 15 років)" та "підйом ніг до перекладини" - Дмитро Троценко, "підтягування на перекладині 16 кг та більше (хлопці 16 років)" - Андрій Артемов, "віджимання від брусів" - Мирон Сергіїв. Серед дівчат у категорії "вис на перекладині" перемогла Діана Пушкар, а у "присіданні" - Валерія Подорожко.

Призерів та переможців змагань нагородив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Власенко.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області запрацював Координаційний центр допомоги цивільному населенню

Серед головних завдань нового органу – допомога населенню, постраждалому від збройної агресії рф.

Алгоритм роботи Координаційного центру допомоги цивільному населенню обговорили на першому установчому засіданні, яке пройшло під керівництвом заступника начальника ХОВА Романа Семенухи.

"За ініціативи начальника обласної військової адміністрації ми вирішили доповнити типове положення, запропоноване Мінреінтеграції, і долучили до роботи нашого Центру міжнародні волонтерські організації, з якими ми фактично з перших днів повномасштабного вторгнення працюємо над забезпеченням потреб цивільного населення. Мета цього координаційного центру – посилити координацію, щоб будь-хто з жителів Харківської області знав, до кого звертатися з тієї чи іншої ситуації", - підкреслив Роман Семенуха.

Кому та як надаватимуть допомогу – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися