У Харківській області перевіряють школи: що на контролі

Перевірка стосувалася готовності до нового навчального року.

Спеціалісти  Красноградського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області з 8 по 16 серпня поточного року у складі комісій, які  утворені при Красноградській міській раді, Наталинській та Старовірівській сільських радах за участі керівників освітніх закладів, провели комісійні обстеження щодо готовності навчальних закладів до нового 2023/2024 навчального року. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Основна увага приділялась дотриманню санітарно-гігієнічних вимог (відповідно до чинних санітарних регламентів), а саме :

- санітарно-гігієнічний стан та обладнання укриттів закладів освіти;

- організація належного питного режиму, забезпечення закладів якісною і безпечною питною водою;

- стан території та будівель закладів освіти;

- обладнання ігрових майданчиків;

- стан групових осередків дошкільних закладів, класів та кабінетів шкіл, спортивних залів, ігрових кімнат, музичних класів;

- забезпечення освітлення, вентиляції, мікроклімату у приміщеннях закладів;

- обладнання санітарних вузлів та створення умов для особистої гігієни.

За результатами комісійних обстежень керівникам відділів освіти надані пропозиції щодо усунення недоліків.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові за доставку газу можна платити по-новому: подробиці

Оплата за доставку газу в місті Харків тепер доступна онлайн через застосунок Приват24. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської філії "Газмережі".

Для клієнтів Харківської міської філії "Газмережі" з’явилася можливість оплачувати рахунки за розподіл природного газу в мобільному застосунку Приват24.

Як додати шаблон до своїх комунальних платежів у Приват24, читайте за посиланням.

У Харківській області вводять додатковий автобус

3 18 серпня вводиться додатковий рух на спеціальному автобусному маршруті "Балаклія - Явір". Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Балаклійської МВА. Автобусний рух буде здійснюватися щовівторка та щоп'ятниці. Розклад – за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися