Харківський курсант виграв міжнародний конкурс

Конкурс передбачав написання учасниками есе і створення відеопрезентацій

Курсант Харківського національного університету внутрішніх справ переміг у міжнародному конкурсі. Про це повідомили в прес-центрі МВС України.

Відзначається, що курсант факультету № 1 Віталій Найда став переможцем у всеукраїнському етапі міжнародного конкурсу есе "Дивимося в майбутнє: спільні цінності, спільні мрії".

Конкурс передбачав написання учасниками есе і створення відеопрезентацій. Головною метою конкурсу було показати, як молоде покоління розуміє поняття "євроінтеграція", що вкладає в нього, до чого прагне.

Так, за результатами оцінки есе конкурсною комісією і голосування по відео-презентації в Facebook Найда Віталій отримав перше місце, набравши 35 балів.

Раніше портал "Коментарі. Харків" писали, що два харківських університету потрапили у список найкращих вишів світу. При формуванні рейтингу враховувалася репутація університетів в академічному середовищі, цитованість наукових публікацій, співвідношення викладачів і студентів, а також оцінка випускників роботодавцями.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися