У Харківській області 1 вересня вимкнуть світло: адреси

У місті на Харківщині завтра не буде світла майже вісім годин

У зв'язку з проведенням Первомайським РЕМ планових ремонтних робіт завтра у місті Первомайський відбудеться відключення електропостачання. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Первомайського міського голови Миколи Бакшеєва.

Так, світла не буде 01.09.2023 з 08:30 до 16:00 години за наступними адресами:

м. Первомайський,

вул. Харківська;

вул. Квітнева,

пров. Квітневий,  

вул. Родинна,

вул. Спортивна.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

До Харкова з Франції надійшла допомога: хто отримає

До Харкова надійшов ще один гуманітарний вантаж з Франції. Департамент освіти отримав канцелярські шкільні вироби французького виробництва (1,3 тис. коробок).

Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. Хто надіслав допомогу, та як її розподілять, читайте за посиланням.

У громаді на Харківщині змінюється тривалість комендантської години

На території Куп'янської міської територіальної громади змінюється час комендантської години. Відповідне розпорядження за номером 58-в від 29 серпня 2023 року було підписано ТВО начальника Куп'янської районної військової адміністрації Андрієм Канашевичем, інформують "Коментарі. Харків".

"Запровадити на території Куп'янського району з 1 вересня 2023 року до окремого розпорядження комендантську годину шляхом заборони перебування громадян на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, а також руху транспортних засобів на території Куп'янської міської територіальної громади з 18:00 до 6:00 годин", - йдеться в розпорядженні.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися