Харківська ОДА затвердила нові тарифи на проїзд в електричках: проїзд подорожчає більш ніж в 2 рази

Вартість проїзду в електричці залежить від відстані

З 22 травня по Харківській області діють нові тарифи на проїзд пасажирів у поїздах приміського сполучення. Як повідомляють у регіональній філії "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця", у травні 2020 року з Харківською обласною державною адміністрацією були затверджені нові тарифи на перевезення пасажирів в електричках.

Так, якщо раніше перші п'ять кілометрів обходилися пасажирам в 3 грн. 50 копійок, то згідно з новими тарифами людям доведеться заплатити 8 грн. за ту ж відстань.

"Перші п'ять кілометрів, які були 3,50 грн, тепер коштуватимуть 8,00 грн. Від 6 до 10 км – обійдеться пасажиру в 10,5 грн. (було 4,47 грн.), від 11 до 20 км - 11 грн. (4,95 грн.) і т. д., відстань в 300 км коштуватиме 40 грн., раніше  -17,3 грн.", - розповіли в прес-службі відомства.

Раніше "Коментарі" писали, що з 23:00 18 травня до 1 вересня рух транспорту буде заборонено по Московському проспекту (на ділянці від гімназійної набережної до будинку №32 по Московському проспекту). За даними комунальників, це пов'язано з реконструкцією Московського проспекту.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися