У Харківській області видаватимуть допомогу протягом трьох днів

У двох громадах області видаватимуть продовольчі набори.

3 13 по 15 вересня 2023 відбудеться видача гуманітарної допомоги від Червоного Хреста деяким категоріям громадян, що проживають в місті Чугуїв. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Чугуївської міської ради.

Гуманітарну допомогу Всесвітньої продовольчої програми ООН від Червоного Хреста зможуть отримати ВПО із зони активних бойових дій.

При собі мати документи: паспорт, податковий номер, довідки, які підтверджують відповідний статус.

Також 14 та 15 вересня відбуватиметься видача продуктових наборів жителям Дергачів, які відносяться до категорій вразливості.

Набори видавитимуться людям із інвалідністю (І та ІІ групи) за наявності довідки.

Видача здійснюватиметься з 12:00 до 14:00 у Дергачівському гуманітарному центрі.

З собою потрібно мати документ про посвідчення особи, а також оригінал або копію документа, що підтверджує вашу приналежність до вразливої категорії.

Для отримання продуктового набору може прийти одна особа з вашої родини з вищезазначеними документами.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківській області видають допомогу для опалювального сезону: як зареєструватися

Родини військовослужбовців, які наразі проходять службу в ЗСУ, родини загиблих військовослужбовців та внутнішньо переміщені особи, які проживають в смт Краснокутськ, с. Чернещина, с. Основинці, с. Степанівка, с. Ситники – можуть отримати тверде паливо (вугілля), якщо будинок не обладнаний газовим опаленням. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Краснокутської селищної ради.

Реєстрація триватиме з 05 по 20 вересня 2023 року. Як зареєструватися – читайте за посиланням. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися