Мешканцям зруйнованих будинків Північної Салтівки надходять платіжки за газ: що робити

Як перерахувати плату за розподіл газу у випадку пошкодження житла.

У Харкові мешканцям зруйнованих будинків продовжують надходити квитанції за розподіл газу. Про це харків’яни повідомили у місцевому телеграм-каналі, інформують "Коментарі. Харків". Журналіст "Коментарів" звернулася до Харківської міської філії "Газмережі" за роз’ясненням такої ситуації.

"Харківська та Харківська міська філії "Газмережі", які працюють у зоні активних бойових дій розуміють весь біль мешканців Харківщини, яких окупаційні війська рф залишили без житлових будинків. Адже пріоритетною діяльністю газовиків є  комфорт та безпека клієнтів.

Згідно з чинним законодавством, не сплачувати за послуги розподілу газу споживачі можуть при підтвердженні, що руйнування чи пошкодження призвели до унеможливлення використання природного газу.

Спеціально для споживачів, чиє житло пошкоджено або зруйновано внаслідок агресії рф, застосовується механізм перерахунку вартості розподілу (доставки) газу", – зазначили у газовій компанії.

Для проведення перерахунку власник пошкодженої оселі може звернутися із Заявою до найближчого центру обслуговування філії "Газмережі" на особистий прийом або засобами поштового і електронного зв’язку з наступним пакетом документів:

•  актом про пошкодження/руйнування житлового будинку та документ, що підтверджує дату пошкодження/руйнування (надається Органами державної влади, ДСНС);

•  свідоцтвом про право власності на житло;

•  фото пошкодженої/зруйнованої домівки;

•  копією паспорту та ідентифікаційного коду.

Після отримання Заяви буде обстежено домоволодіння клієнта, проведено роботи з ліквідації аварійної ситуації та відключено об’єкт від газопостачання.

Перерахунок проводиться за період з дати пошкодження/руйнування об’єкту споживача та призупинення роботи газових мереж до дати відновлення можливості користуватися природним газом споживачам.

Контакти філій "Газмережі":

Харківська міська філія "Газмережі" (особові рахунки клієнтів розпочинаються з цифр 131…):

Гімназійна набережна, 18А;

пр. Архітектора Альошина, 5;

вул. Академіка Павлова, 120.

Електронна пошта [email protected].

Харківська філія "Газмережі" (особові рахунки клієнтів розпочинаються з цифр 132…)

м. Дергачі, вул. Культури 100а(Дергачівське УЕГГ)

[email protected]

м. Зміїв, Таранівське шосе 1а, 63403 (Зміївське УЕГГ)

[email protected]

м. Красноград, вул. Преображенська 5, 63304 (Красноградське УЕГГ)

[email protected]

м. Ізюм, вул. Різдвяна 2, 64300 (Куп’янське УЕГГ)

[email protected]

м. Мерефа, вул. Дніпровська 273, 62472 (Мереф’янське УЕГГ)

[email protected]

м. Чугуїв, вул. Есхарівська 8, 63506 (Чугуївське УЕГГ)

[email protected]

м. Харків, вул. Безлюдівська 1, 61109 (Головний офіс Харківської філії "Газмережі").Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися