Бал хризантем повернувся до Харкова (ФОТО, ВІДЕО)

У перший день в Фельдман Екопарку було людно

Бал хризантем повернувся до Фельдман Екопарк. 1 жовтня відбулося відкриття цієї довгоочікуваної події для працівників та відвідувачів Екопарку.

"Це був непростий і тривалий шлях. Усі будівлі, майже кожна споруда постраждала внаслідок обстрілів. І сьогодні ми ще бачимо сліди варварських дій окупантів. Але ми об’єдналися навколо мрії й разом втілили її в життя. Щиро вдячні кожному волонтеру, хто брав участь у відновленні нашого Екопарку та підготовці до Балу хризантем. Без вас ми б не змогли з цим впоратися. Тому це наше спільне свято – бал незламності, бал надії. Ми обов’язково переможемо і все відбудуємо", – зазначив засновник Екопарку Олександр Фельдман.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Топ-10 вакансій для чоловіків Харкова та області із зарплатнею до 25 тисяч гривень

У Харківській області пропонують роботу, яка підходить як для чоловіків, так і для жінок

У Харкові та області роботодавці пропонують до 25 тисяч гривень зарплатні для вакансій, на які можуть звернути увагу чоловіки  під час пошуку роботи. Харківська служба зайнятості гендерно не поділяє вакансії на чоловічі та жіночі та надала інформацію сайту "Коментарі. Харків" про усі вакансії з високим розміром зарплатні.

У Харківській області оголошено реєстрацію на отримання дров

Благодійний фонд "Карітас" проводить реєстрацію на отримання твердого палива (дров)

З метою забезпечення опалювальними матеріалами домогосподарств, які ледве задовольняють свої базові потреби та в період останніх трьох місяців не отримували будь-якої грошової допомоги від неурядових громадських організацій, БФ "Карітас" буде проводити реєстрацію на благодійну допомогу у вигляді твердого палива (дров). Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Старосалтівської селищної військової адміністрації.

Реєстрацію мали розпочати 2 жовтня, проте через загрозу обстрілів її було перенесено. Які умови для отримання твердого палива – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися