У Харкові дорожню розмітку нанесли на восьми вулицях

Також комунальники відремонтували два дощоприймальні колодязі

Бригади КП "Шляхрембуд" нанесли дорожню розмітку на площі Свободи, бульварі Юр'єва, вулиці Танкопія, вулиці Харківських Дивізій, проспекті Ново-Баварському, проспекті Ювілейному, проспекті Петра Григоренка та Журавлівському узвозі. про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію з соцмереж Харківської міської ради.

Сьогодні, 5 жовтня, на дорогах Харкова працюють 174 робітники та 179 одиниць спецтехніки підприємства. За попередню добу було вивезено 123 куб. м змету та п'ять куб. м ТПВ.

Також бригади КП "Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації" відремонтували дощоприймальні та оглядові колодязі на вулицях  Світлій та Лосівській. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про ремонт доріг у Харківському районі. Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко розповів, що відбувалося у громаді у вересні, повідомляють "Коментарі. Харків". Коштом місцевого бюджету у Дергачах завершено ремонт покрівель декількох багатоповерхівок на вулиці Садовій та 9-поверхівки на вулиці Суворова. Відповідні роботи також проводяться у Слатиному і Великих Проходах. У Руській Лозовій коштами області відновлюються медична амбулаторія та адміністративна будівля, готується проєктна документація для ремонту багатоквартирного житлового фонду. Харківська ОВА також забезпечує відбудову медичних амбулаторій у Великих Проходах і Дергачах. У співфінансуванні з обласним бюджетом здійснюється відбудова 17 двоповерхівок на території нашого міста. Також у Дергачах коштами міського бюджету виконано капітальний ремонт доріг на вулицях Залізничній, Культури, провулку Центральному, на завершальному етапі роботи на вулиці Потьомкіна, проводять роботи із заміни асфальтового полотна на вулиці Вокзальній та частині вулиці 1 Травня. Окрім цього, виконано поточний ремонт з підсипкою піщано-щебеневою сумішшю на вулицях Короленка, Весняній, Кільцевій, в’їзді Каштановому у Дергачах, а також на провулку Бережному у Безруках; триває поточний ремонт доріг у Слатиному. При цьому, за словами начальника Дергачівської МВА, протягом вересня російські окупанти обстрілювали прикордоння Дергачівщини, зокрема територію Козачолопанського старостату. Ворог продовжує знищувати Козачу Лопань, Ветеринарне, Шевченка, Гранів, однак не має жодних успіхів у спробах переправити через кордон свої диверсійні групи.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися