Харків'яни увійшли в ТОП порушників карантину в Україні

Крім харків'ян, також "відзначилися" мешканці Києва та Дніпропетровської області

Харківська область стала одним з "лідерів" України за кількістю протоколів, які склали за порушення карантину. Про це інформує Державна судова адміністрація України.

На першому місці виявилася Дніпропетровська область 2306 з адміністративними протоколами. 900 з них зараз знаходяться на розгляді суду, а 106 осіб вже притягнуто до відповідальності. У Києві правоохоронці склали 1450 протоколів і до 49 людей були застосовані різні стягнення. А в Харківській області, яка опинилася на третьому місці антирейтингу, вісім громадян залучили до відповідальності, 945 протоколів повернули поліції, а 312 справ ще розглядають суди.

Раніше ми повідомляли, що ослаблення карантину в Харкові і спекотна погода в ці вихідні спровокували справжній аншлаг на міських і регіональних пляжах. Судячи по фото, зроблених на Журавлівці, береги забиті бажаючими позасмагати і скупатися в річці. Самі відпочиваючі зняли і виклали в Мережу черги за напоями і на атракціони.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися