Сьогодні у Харківській області можна отримати продуктові набори: подробиці

Мешканці громад на Харківщині сьогодні мають змогу отримати продукти

Сьогодні у смт Старий Салтів з 9:00 до 12:00 години буде видача продовольчої гуманітарної допомоги від Всесвітньої організації WFP за підтримки Червоного Хреста. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Старосалтівської селищної військової адміністрації.

"Для мешканців, які не отримали в цьому місяці! При собі мати оригінали документів", – зазначають у громаді.

Також сьогодні, 14 листопада, мешканці Великого Бурлука та внутрішньо переміщені особи, які там проживають, можуть отримати продуктові набори.

Гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів від Благодійного Фонду "ADRA" буде видаватися з 14 листопада по 17 листопада 2023 року.

Видача буде проводитись повулично за графіком, 1 продуктовий набір на кожного.

При отриманні мати документи паспорт, код, довідку ВПО, свідоцтво про народження дітей (оригінали).

picture

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Дорожники Харківщини готуються цілодобово чергувати на державних трасах: деталі

Траси регіону, що фактично знаходиться на лінії фронту, мають бути проїзними та безпечними у будь-яку пору року. Тому на Харківщині завершується підготовка доріг до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Підприємства, що займаються обслуговуванням та зимовим утриманням доріг, готові до роботи в надзвичайних ситуаціях та у разі потреби будуть працювати у режимі невідкладного реагування. Дорожники вже на 100% забезпечені піском, а днями очікується доставка партії солі, в об’ємах, достатніх для забезпечення усіх підрядників.

Чи зможе техніка вийти вчасно на маршрути – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися