З Харкова почав заново ходити ще один поїзд

Приміський склад ходить щодня

Харківська Південна залізниця запустила ще один приміський склад, який перестав ходити на час карантину. Про це повідомляє АТ "Укрзалізниця" у себе на сайті.

Маршрут електропоїзда відновили з 7 серпня. Електричка щодня залишати Харків о 18:40 і прибуватиме в Зачепилівку - о 21:44.

Виїзд з Зачепилівки - о 6:09, прибуття до Харкова - 09:29.

Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, Харківські залізничники виявили в приміському поїзді "Козача Лопань - Харків" пасажирів без захисних масок. На зауваження про обов'язок дотримуватися карантинні вимоги громадяни не реагували. Працівники Південної залізниці змушені були викликати поліцію.
Інцидент стався 8 липня під час чергового рейду по дотриманню масочного режиму провідники разом з воєнізованою охороною регіональної філії "Південна залізниця" в приміському поїзді №6015 сполученням "Козача Лопань - Харків" при посадці на станції "Дергачі" виявили пасажирів без захисних масок.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися