На Харківщині у водосховище наллють води з Дніпра майже на 100 мільйонів

Краснопавлівське водосховище забезпечить водою 20% харків'ян

У Краснопавлівське водосховище наллють 60 мільйонів кубометрів дніпровської води. Про це повідомили в Державному агентстві водних ресурсів України.

Канал Дніпро-Донбас, через який здійснюється водообмін в Краснопавлівському водосховищі, почали наповнювати 5 листопада. Від даного водосховища залежить забезпеченість водою близько 400 тисяч жителів Харківської області, в тому числі 20% харків'ян.

Відзначається, що за регламентом поповнювати водні запаси необхідно двічі на рік - навесні та восени. Однак протягом двох останніх років водосховищі не поповнювали водою через те, що з держбюджету не виділялися кошти. Через це у 2020 році водосховище було наповнене трохи більше, ніж на чверть.

Голова ХОДА Олексій Кучер звернувся до президента України та Кабінету міністрів з проханням виділити грошей. На прокачування води виділили 90 млн гривень.

Нагадаємо, жителі Харківської області дві доби сиділи без води.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися