У Харківській області нацгвардійці боролися зі зброєю масового ураження (відео, фото)

Навчання для підрозділів проходили в умовах наближених до військово-польових

У Харківській області підрозділи радіаційного, хімічного та біологічної безпеки військових частин Східного оперативно-територіального об'єднання вдосконалювали навички по боротьбі з погрозами, які несе зброю масового ураження в умовах наближених до бойових. Про це йдеться на сайті Нацгвардії.

"Загроза застосування противником зброї масового ураження залишається актуальною. Під час польового виходу підрозділів радіаційного, біологічного, хімічного захисту ми відпрацьовуємо питання дій в умовах зараження, користування сучасними приладами радіаційної, хімічної розвідки, спеціальної обробки особового складу, військової техніки, ділянок місцевості. Особливу увагу гвардійці приділяли навичкам хімічної і радіаційної розвідки ", - розповів начальник служби Радіохімічного та біологічного захисту Східного територіального управління підполковник Віктор Щербаков

Військовослужбовці застосовували такі прилади, як дозиметр Terra, дозиметричне обладнання МКС-У, військовий комплект хімічної розвідки, метеорологічна станція Kestler. Використовували нові зразки засобів індивідуального захисту, зокрема захисний комплект ProChem.

Сьогодні Національна гвардія забезпечується сучасними зразками засобів індивідуального захисту, приладів розвідки, метеоспостережень, і завдання таких навчань підготувати особовий склад впевнено користуватися цим обладнанням.


Як повідомляли "Харків. Коментарі "раніше, тактичну бойову колісну машину "Дозор-Б", яку розробили в" Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. Морозова", взяли на озброєння Збройних сил України.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися