Харківські самбісти взяли призові місця на світовому чемпіонаті

Харків'яни гідно показали себе на світовому чемпіонаті з самбо серед молоді

Харківські молоді самбісти стали призерами на світовому чемпіонаті. Про це повідомили в Управління у справах молоді та спорту ХОДА.

Відзначається, що чемпіонат світу з самбо серед молоді віком від 18 до 20 років проходив в сербському місті Новий Сад. Харків'яни завоювали чотири нагороди.

Срібною призеркою серед спортсменок до 18 років у ваговій категорії до 52 кг стала Анастасія Безатосна. Харків’янка успішно дійшла до фіналу, але у двобої за "золото" поступилася Ірен Хубуловій з Азербайджану.

У змаганнях серед спортсменів до 20 років харків’янин Сергій Крівчач став віцечемпіоном світу в ваговій категорії до 82 кг. У фіналі Сергій поступився росіянину Андрію Уварову.

Бронзовими призерами чемпіонату світу стали Євген Вегера (до 18 років, вагова категорія - понад 87 кг) та Владислава Нецвіт (до 20 років, вагова категорія - до 60 кг).

Загалом на цьому чемпіонаті збірна України завоювала 13 нагород – 4 срібні та 9 бронзових.

Нагадаємо, харківські спортсмени успішно завершили сезон у велоспорті ВМХ.